Virtuvės baldai

Informacinė svetainė

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą

Virtuvės baldai – pagal užsakymą ar iš ekspozicijos?

Virtuvės baldai yra vieni iš svarbiausių baldų namuose, nes virtuvė – erdvė, kurioje praleidžiame bene daugiausiai laiko. Todėl jų pasirinkimui reikia skirti nemažai dėmesio.

Virtuvės baldai turi būti kokybiški, praktiški ir patogūs. Jie turi būti ilgaamžiai, lengvai valomi ir estetiški. Daugelis susimąsto, ar geriau pirkti virtuvės baldus iš parduotuvės ekspozicijos, ar užsisakyti pagal individualų užsakymą?

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai iš parduotuvės ekspozicijos yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti tiek pinigų, tiek laiko, nes baldai yra pagaminami ir sumontuojami greičiau, kartais net nereikia gaminti, o sandėlyje jau yra Jūsų norimas variantas, o jų kaina yra žemesnė, nes tai – masinės gamybos produktas, o gamintojai turi visus brėžinius, medžiagas. Baldai iš ekspozicijos kartais gali tikti idealiai Jūsų virtuvei, tačiau, jei taip neatsitinka – gali būti darkomas estetinis vaizdas. Tokiu atveju geriau rinktis virtuvės baldus pagal individualų užsakymą.

Virtuvės baldai pagal individualų užsakymą, neabejotinai, yra estetiškesni tais atvejais, kai virtuvės baldai iš ekspozicijos nėra idealiai tinkami Jūsų virtuvei, nes jie gaminami idealiai pagal Jūsų virtuvės išmatavimus ir pageidavimus, kur kokia spintelė turi būti, todėl yra ir patogesni. Tačiau šie baldai yra brangesni, nes yra gaminami pagal Jūsų individualų užsakymą, o tai ir užtrunka ilgiau, nes gamintojai turi išmatuoti Jūsų virtuvę, suprojektuoti, pagaminti brėžinius, pasirūpinti medžiagomis ir tik tada gaminti.

Taigi renkantis virtuvės baldus pirmiausia turite apsvarstyti, kokie Jūsų prioritetai – ar norite virtuvę įsirengti greičiau, galbūt norite sutaupyti, o gal norite, kad baldai būtų idealiai pritaikyti Jūsų poreikiams. Nuo to priklauso ir virtuvės baldų pasirinkimas – gaminsite pagal individualų užsakymą ar pirksite iš parduotuvės ekspozicijos.

 

Virtuvės

virtuves baldai

virtuviniai baldai

Draugai