Virtuvės baldai

Informacinė svetainė

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą

Kokias virtuvės kėdes rinktis?

Virtuvės erdvė senos statybos daugiabučiuose dažniausiai nėra didelė, todėl atliekant remontą dažnai susiduriama su svarstymais, kaip geriausia išnaudoti šią erdvę. Svarbus pasirinkimas yra valgomoji virtuvės erdvė – stalas ir kėdės. Renkantis stalą dažniausiai kyla mažiau sunkumų, tačiau kėdžių pasirinkimas reikalauja daugiau galvos skausmo. Taigi kaip nesuklysti ir tinkamai pasirinkti virtuvės kėdes? Į ką atkreipti dėmesį jas renkantis ir, ar kėdės gali tapti virtuvės akcentu?

Vyrauja du virtuvės kėdžių tipų pasirinkimai – taburetės ir kėdės su atlošu. Taburečių vienintelis ir didžiausias privalumas – galimybė sutaupyti vietos jas laikant po stalu. Mažose virtuvėse, vis dėlto, būtent tai ir yra svarbiausia. Tačiau, jei tik yra nors mažiausia galimybė – rekomenduojama rinktis virtuvės kėdes su atlošu.

Virtuvės kėdės su atlošu, pirmiausia, užtikrina patogumą, nes yra galimybė atsiremti. Todėl patogumas gali užtikrinti ilgesnį šeimos laiką prie vakarienės stalo. Toliau – galimybė, esant reikalui, kėdes panaudoti aplankius didesniam skaičiui svečių ir pritrūkus vietos atsisėsti svetainėje. Galiausiai, kėdės su atlošu gali pasiūlyti platesnę dizaino sprendimų įvairovę – kėdės atlošas gali tapti visos virtuvės akcentu. Atlošai gali būti mediniai, metaliniai, jie gali būti pilnai užpildyti medžiaga arba kiauri, taip pat gali būti aptraukti medžiaga kaip ir sėdimoji kėdės dalis.

Kėdės aptraukimui reikalingas atskiras aptarimas, nes vyrauja du pagrindiniai aptraukimo būdai – aptraukimas eko oda arba medžiaga. Kiekviena medžiaga turi savo pliusus ir minusus – pirmasis variantas yra ne toks teplus ir lengviau valomas, o antrasis – priešingai, todėl svarbu įvertinti asmeninius įpročius ir poreikius.

Taigi virtuvės kėdės pasirinkimas yra labai svarbus, nes reikia atidžiai įvertinti, ko iš virtuvės kėdžių tikitės: erdvės taupymo, patogumo ar tapimo virtuvės akcentu. Kai žinote, ko norite, nesunku rasti tinkamiausias!

 

Virtuvės

virtuves baldai

virtuviniai baldai

Draugai